در حال نمایش 5 نوشته (از کل 5)
  • نویسنده
    سرپرست کل
    تعداد پست ها: 79

باسلام وعرض خسته نباشید
    من نمایندگی فروش محصولات کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان دارم چون لوازم التحر کم دارم میخواتم راهنمایم کنید تا بتونم تکمیل کنم مغازه رو لطفا راهنماییم کنید

مدیر انجمن شاپ تحریر
    سرپرست کل

سلام ، باید ببینید مخاطب شما تو چه رده سنی هستند و میزان سرمایه گذاریتون حدودا چقدر هست بعد در زمینه تصمیم گیری کنید
    وسعت فروشگاه ، موقعیت فروشگاه و … هم تاثیر گذاره که نیازه اطلاعات بیشتری ارسال کنید

مدیر انجمن شاپ تحریر
    سرپرست کل

سلام. میخواستم توی شهرستان فروشگاه لوازم تحریر بزنم…. فقط از قیمت ها سردرنمیارم… چجوری میتونم کمک بگیرم ازتون

مدیر انجمن شاپ تحریر
    سرپرست کل

سلام

متوجه سوالتون نشدم ، دقیقا چه کمکی میخواین ؟
    یه کم کامل تر و در صورت امکان با مثال بفرمایید که کامل خدمتتون راهنمایی انجام بشه

مدیر انجمن شاپ تحریر
    سرپرست کل

با سلام خدمت شما خواستم من میخوام یک مغازه لوازم اداری و نوشت افزار در یکی از شهرستان های آذربایجان غربی راه اندازی کنم. مغازه دارم حدود ۳۰ متر . ودر خیابان اصلی است بسیار پر رفت امد و سرمایه اولیه بدون قفسه و دیزاین مغازه حدود ۵۰ میلیون دارم خواستم بدونم با این سرمایه صرف میکنه از شما خرید انجام بدم یا به نزدیکترین کلان شهر منطقه که تبریز باشه برای خرید برم البته یک خرید اجمالی از سایت شما انجام دادم ولی خرید نهایی نکردم حدود ۴۷ میلیون تومان برام تمام شد البته بعضی از اقلام مثل کاغد A5 و کاغذ کیلویی و کره جغرافیایی و منگنه و میخ منگنه پونز سنجاق ته گرد و پانچ و پایه چسب و چند قلم دیگه موحود نبود. در صورت امکان بنده را راهنمایی کنید. با تشکر

در حال نمایش 5 نوشته (از کل 5)
  • شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.