در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • نویسنده
    سرپرست کل
    تعداد پست ها: 79

سلام. من معلمم و یه مغازه 14 متری تو محلمون دارم. و محلمون دانش آموزان خیلی زیاد داره و لوازم التحریر دیگه ای وجود نداره تو محلمون. میخوام یه لوازم التحریر نقلی باز کنم تا به عنوان شغل دوم مشغول شم. زیاد وسایل گرون قیمتم مد نظر ندارم و لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزای ابتدایی مد نظرمه. به نظرتون ایده خوبیه؟

مدیر انجمن شاپ تحریر
    سرپرست کل

سلام

باز کردن هر نوع فروشگاهی زحمت خاص خودش رو میطلبه و باید برای راه اندازی فروشگاه زمان و انرژی لازم گذاشته بشه.، من شخصا با اینکه فروشگاهی رو با نیت سرگرمی یا اوغات فراغت راه اندازی کرد مخالفم.
    ولی در صورتی که خودتون میتونید شرایط باز نگهداشتن فروشگاه رو کنترل کنید و زمان کافی بزارین ، توصیه میکنم فروشگاه در خیابان اصلی که در دسترس ساکنین محله ها باشه به مراتب بهتر از نزدیک بودن به مدرسه است.
    مبلغی هم که فرمودین بابت شروع راه اندازی مغازه مناسبه ولی در طول روند اداره فروشگاه باید مبلغی برای تکمیل فروشگاه به آن تزریق کنید

مدیر انجمن شاپ تحریر
    سرپرست کل

سلام من به شغل فروش لوازم التحریر علاقه دارم. میخواستم بدونم برای راه اندازی یه لوازم التحریر داخل یک شهر حدود ۸۰ هزاری چه چیزایی باید در نظر بگیرم؟ از جمله سرمایه و وسائل و اینارو توضیح بدین ممنون میشم.
    با تشکر

مدیر انجمن شاپ تحریر
    سرپرست کل

به نظر من با نگاه سرگرمی بخواین وارد کاسبی بشین ، نمیشه انتظار بهره وری خوبی ازش داشته باشین و احتمال ضرر و زیان توش زیاده

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.