در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • نویسنده
    سرپرست کل
    تعداد پست ها: 79

باسلام اینجانب یه مغازه 15متری در قزوین دارم بحر خیابون جای بدی نیست .میخوام یه مغازه لوازم تحریری بزنم متاسفانه اطلاعات کافی نسبت به برند وقیمت محصولات ومیزان سود ندارم .ممنون میشم بنده را راهنمایی بفرمایید

مدیر انجمن شاپ تحریر
    سرپرست کل

سلام
    برای راه اندازی لوازم تحریر با متراژ فروشگاه شما حدود 10 میلیون سرمایه نقدی اولیه لازمه که بتونید اقلام اولیه رو با تنوع مناسب و تعداد کم راه اندازی کنید.
    میزان سود دهی فروشگاه لوازم التحریر حدود 25درصد هست که با انتخاب نوع کالاها از فانتزی تا مصرفی اصلی و کتاب و هنری و شاخه های دیگه میتونه این درصد سود متغیر هم باشه.

مدیر انجمن شاپ تحریر
    سرپرست کل

با سلام و عرض احترام
    بنده ساکن بندرعباس هستم و مغازه به متراژ40متر دارم و میخوام لوازم تحریر بزنم مغازم سر خیابون هستش یه لوازم تحریر هم با فاصله زیاد از ما هستش و یکی دیگه هم نزدیک مدرسه میخوام ببینم اگه بزنم میتونه جوابگو باشه ؟راجب حداقل سرمایه برای مغازه با این متراژ چقدره ؟
    با سپاس

مدیر انجمن شاپ تحریر
    سرپرست کل

سلام ، فروشگاهی به متراژ 40 متر برای کار لوازم تحریر مناسبه ، اینکه فروشگاه برای خودتون هست تو این صنف خیلی خوبه ، چون معمولا بازدهی لوازم تحریر تو دراز مدت اتفاق میافته و کسی که مالک باشه بعد از سال اول به خوبی میتونه نتیجه خوبی ازش بگیره
    اینکه فروشگاه نزدیک شما هست میتونه برای شروع کار شماتا حدودی مشکل ساز باشه ، اما فراموش نکنید که همه چیز بستگی به شما داره و اجناس داخل فروشگاه و نحوه مدیریت زمان و عرضه محصول و نوع رفتار و …
    در واقع تجربه ثابت کرده رقابت میتونه تو رشد فروشگاه تاثیر گذار باشه و به نظر من اونقدری که مدیریت شما تو فروشگاه مهمه ، بودن فروشگاه تحریر نزدیک شما مهم نیست.
    چون اگر شما نتونین مدیریت خوبی داشته باشین ، حتی نزدیک شما هم لوازم تحریر نباشه ، مردم ترجیح میدن به فاصله دورتر برن و از نوشت افزار کامل تر و بهتر خرید کنن.
    در مورد خود صنف لوازم تحریر هم که قبلا تو مباحث دیگه این انجمن اشاره شده که صنف خوبی است

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.